Bir Projeniz Mi Var ?

Büyük çaplı web projelerini hayata geçirmek için çalınan kapımızı sonunda mutlu mesut bu işten para kazanır hale gelen müşterileri yolculamak için kullanmakdan keyif duyuyoruz. Yeni heyecanlar ile gelen eksik planlamalı dahi olsa projeleri alıp sanki kendi işimiz gibi sahipleniyoruz. Adeta bir beyin fırtınası yapıyor ekibi bu heyecana ortak ediyoruz.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

Gerekli ön araştırmaları yapıp projenin yapılabilirliğini, işletilebilirliğini sizinle birlikte analiz ediyoruz.Tüm detayları kağıt üzerinde bitirdikden sonra kullanacağımız teknolojileri belirleyip yapılacaklar listesini hazırlıyor sizi Crm'imize davet ediyor ekibimizle entegre halde tüm projeye hakim bir hale getiriyoruz. Son tarihlerinize önem veriyor yatırımınızı daha başlamadan zarar haline getirmekten kaçınıyoruz. Verdiğimiz sözlerin değerini çok iyi biliyor sonlanmayacak projeye başlamıyoruz.

Ya Sonra ?

Uzun bir süreçten geçen projeniz yayına hazır. Peki projenizin pazarlama faaliyetlerine başladınız mı? Google Adwords, projenizin ilk yayın sürecinde daha hızlı bir şekilde, daha çok kullanıcıya, projenize uygun anahtar kelimeler ile ulaşmasını amaçlıyor. Bünyemizde bulunan uzman google adwords ekibimizle projenize en uygun kelime analizini çıkartarak, reklamlarınızı planlıyoruz. Kullanıcı deneyimlerini raporluyor arayüzünüzü sürekli olarak güncelliyoruz.

Bize Ulaşın