Mobil Dünyaya Giriş

Teknolojilerin getirmiş olduğu yeniliklerin arasında insan hayatını kolaylaştıran mobil cihazlar belirli işletim sistemleri ile hayatımıza girmiş bulunuyor.Günümüzün ortalama 3 saatini bu cihazlarla geçiriyoruz.

 

Nedir?

İşletim sistemlerinin uygulama marketlerinden indirilebilen, çoğunlukla hizmet, sosyallik ve ürünü son kullanıcıya ulaştırmak adına hazırlanmış belirli bir arayüzü olan hibrit yada native olarak geliştirilebilen yazılımlara biz mobil uygulama diyoruz.

Nasıl Yapıyoruz ?

Önce her işimizde olduğu gibi dinliyor, sonra analiz ediyor ve planlıyoruz.Birlikte senaryosunu yazdığımız uygulama onayladığınız taslak çizimlerden (wireframe) sonra tasarım haline geliyor, tüm interactionları hazırlayan ekibimiz bir sonraki aşamaya geçerek platforma uygun olan yazılım dili ile yada farklı çıktılar alabilen hibrit dediğimiz ortak bir ara platformda geliştirdiğimiz uygulamayı marketlere ekliyoruz. Kullanıcılarınızı izliyor, geri dönüşlerini raporluyor ve sürekli geliştiriyoruz. Mobil uygulamanızın marketten indirilebilir olduğunu diğer mecralarda da kullanıcılara duyuruyor ve uygulamanın o telefonlarda kalabilmesi için stratejiler yaratıyoruz.

Bize Ulaşın