Kullanıcı Deneyimi, Güncel Teknoloji ve sektör alışkanlıkları 

Bir kurum veya kuruluşa özel olarak hazırlanan ürünlerini tanıtmaya ve / veya  dijital ortamlardaki duruşunu temsil etmeye yönelik, kurumun hedef kitlesi ile doğrudan iletişim kurmasını sağlayan sitelere kurumsal web sitesi denir. Biz firmanızın dijital ortamlarda güvenilir kılmanın önemli bir yolu olan web sitesi çalışmalarında sadece arayüz tasarımı değil öncesinde ki detaylı araştırma tekniklerini de kullanarak müşterinize doğrudan ulaşacak, kafa karıştırmayacak ve iç görüye hitap eden çalışmalar yapıyoruz. Tasarım aşamasını sadece çizim olarak görmüyor sektör alışkanlıklarını, kullanıcı deneyimlerini, güncel teknolojiyi tasarımcılarımızın breif formlarına sizden önce biz ekliyoruz.

 

Hazırız !

İş ve hedeflerinizi konuşmak ve proje paydaşlarını anlamak için sabırsızlanıyoruz. Projeyi uzun uzadıya tartışmak gerçekten gereklilikleri ortaya çıkaracak ve burada edineceğimiz bilgiler, web tasarım aşaması başta olmak üzere her aşamada ekibimize yol gösterecektir.

Stratejinize Hizmet Ediyoruz.

Yardımlarınız sayesinde sektörünüz içinde bir dizi rakibinizi tanıdık. Ekibimiz daha sonra pazarda daha geniş bir araştırma yaparak rakiplerin web sitelerini derinlemesine inceler. Biz bu araştırmada kendi adımıza paha biçilemez bilgiler elde ediyoruz. Rakiplerinizin ağır basan veya eksik yönlerine göre stratejinize hizmet ediyoruz.

Bize Ulaşın